Thecus N0503 ComboNAS
3x 3,5" SATA II, 2x Gigabit LAN
|
 |
- Intel® ATOM™ Processor
- JBOD, RAID 0/1/5/6/10
- 1GB DDR2 SDRAM
|
Beschikbare uitvoeringen en bundels:
| Zonder harddisks |
€319,- |
 |
| 5 x 500GB (465GiB) SATA 2.5 inch Toshiba MK5076GSX |
Prijs onbekend |
 |
| 3 x 2000GB (1860GiB) SATAIII Hitachi HDS723020BLA642 |
€692,- |
 |
| Klik hier voor al onze harde schijven. |
Gratis verzending binnen Nederland! |
Met behulp van zijn speciale combo hardeschijf bays, kan de N0503 daadwerkelijk maximaal vijf 2,5 "harde schijven of drie 3,5" harde schijven ondersteunen. Vul de N0503 met drie 3,5 "harde schijven en de N0503 is een high-performance drie-bay NAS met maximaal 6 TB aan opslagcapaciteit. Vul de N0503 met vijf 2,5 "harde schijven, en je hebt een vijf-bay NAS eenheid die lager stroomverbruik en geluid biedt. Met de dual-form-factor hardeschijf krijgen gebruikers een ongeëvenaarde flexibiliteit.
Het systeem biedt ook snelle respons en file transfer mogelijkheden met de krachtige Intel ® Atom ™ processor en duale Gigabit Ethernet-poorten. Ook zijn meerdere RAID-modi mogelijk zoals RAID 0, 1, 5, 6, en JBOD. Ook funcites als auto volume rebuild, hot swap en hot-spare bieden gemiddelde maximale betrouwbaarheid van gegevens. De N0503 komt ook met geavanceerde data-bescherming in de vorm van disk array roaming en Nsync (Thecus remote replication utility). De N0503 is hierom de perfecte plek om uw snel en veilig uw digitale gegevens te huisvesten.
Maar het opslaan en beveiligen van gegevens is slechts een deel van de vergelijking. De N0503 komt ook met een hele reeks geavanceerde functies die NAS-opslag naar het volgende niveau van gebruiksvriendelijkheid en gemak tilt. Met ondersteuning voor een iTunes-server, een foto web-server en UPnP AV streaming is de N0503 daarom een ideale media-hub voor thuis. Sluit de N0503 aan op uw thuisnetwerk en stream muziek en films in uw hele huis. Met de ingebouwde IP camera surveillance-server, kunt u tevens de N0503 gebruiken om uw huis of kantoor in de gaten te houden. Met de bijgeleverde download manager, kunt u hiernaast BT en eMule bestanden downloaden tijdens de daluren om de beschikbare bandbreedte te maximaliseren. Zo kunt u de piekuren reserveren voor andere, meer kritische taken. Om het af te maken heeft de N0503 een gelikt LCD-scherm dat u waarschuwt i.v.m. kritieke informatie Bovendien heeft dit model een geheel vernieuwde op AJAX-gebaseerde web-GUI. Zo wordt de N0503 eenvoudiger te gebruiken dan ooit. |
|
|
| Hardware Platform
|
| Processor |
Intel® ATOM™ Technology
|
| SATA device |
3x3.5” or 5x2.5” SATA for internal, 1xeSATA for external
|
| System Memory |
1024MB DDR2 SODIMM SDRAM
|
| LAN Interface (PCI-e) |
RJ-45x2 : 10/100/1000 BASE-TX Auto MDI/MDI-X WOL supported
|
| USB Interface |
USB 2.0 host port x2(Front x1, Back x1) (A Type)
|
| LCM Module |
2*16
|
| LED indicator |
Power(Blue) HDD1-5 Activity/Fail(Green/Red) WAN (Link : Green; Activity : Green) LAN (Link : Green; Activity :Green)
|
| PCI Slot |
1
|
| Power supply |
96W External Power Adaptor
|
| Disk interface |
SATA via backplane
|
| Thermal/Fan control |
Thermal sensor on processor temperature Temperature controlled system FAN speed
|
| Buttons |
|
| Power button |
(Front, power down controlled by S/W) Reset button LCM button (ENT,ESC,UP, DOWN)
|
| Environment |
Temperature : 5°C to 40°C Humidity : 0 ~ 80 % R.H. (Non-condensing)
|
| Dimension |
Tower Base
|
| Sound Pressure Level |
|
http://www.thecus.com/download/testreport/N0503/PH2_09_0227-2_N0503_NAS_SPL4_Thecus_report.pdf |
|
| Voor meer informatie, bezoek de website van de fabrikant. |
 |
|
|
 |
|
|
|
|