Mobile-Harddisk.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. Akkoord
€ 977,–
€ 807,44 excl. 21% BTW

TP-LINK JetStream 12-Port 10GBase-T Smart Switch T1700X-16TS

op voorraad bij leverancier (4 stuks) | vandaag besteld = maandag bij ons verwacht
  • 12 x 100/1000/10GBase-T RJ45 Ports
  • 4 x 10G SFP+ Slots

Productomschrijving T1700X-16TS

  • Uitgerust met 12 10GBase-T RJ45 poorten en 4 10G SFP+ Fiber poorten, met 320Gbps schakelcapaciteit
  • 10GBase-T technologie biedt een kosteneffectieve methode om te migreren van het huidige netwerk naar 10G Ethernet door gebruik te maken van bestaande CAT5e/CAT6 short connecties (tot 55 meter) en CAT6A/CAT7 connecties (tot 100m).
  • L2+ functie, Static Routing helpt intern verkeer te stroomlijnen voor efficiënter gebruik van netwerkbronnen
  • Geavanceerde beveiligingsfuncties inclusief IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm Control, DHCP Snooping, 802.1X en Radius authenticatie
  • Uitgebreide IPv6 ondersteuning voor management, QoS en ACL
  • WEB/CLI managed modus, SNMP, RMON verbeter management
  • Dual Firmware Image verhoogt betrouwbaarheid en de up-time van het netwerk

L2+ Static Routing - Eenvoudige netwerk segmentatie, met interne routing via de schakelaar, laat apparaten toe in verschillende VLANs/subnets om te communiceren en de stroom van het netwerkverkeer efficiënter maken

L2 functies - T1700 apparaten zijn uitgerust met een volledige line-up van L2 functies die voldoen aan de huidige en toekomstige behoeften voor verenigde netwerken en mobiliteit.

  • 802.1Q/MAC/Protocol/Private VLAN1
  • Link Aggregation Group (LAG)
  • IGMP & MLD Snooping
  • Multicast VLAN

Robuuste beveiligingsstrategieën - Ondersteunt verschillende beveiligingsstrategieën voor het creëren van een veilig, verenigd netwerk door onbevoegde toegang, externe aanvallen en infiltratie van malware te voorkomen.

  • Access Control List (ACL)
  • DHCP Snooping
  • 802.1x Authentication
  • IP-MAC-Port Binding

Uitgebreide QoS functies - Geavanceerde controles bieden geoptimaliseerde netwerkprestaties en efficiënte levering van tijdgevoelig verkeer.

  • Port-Based or 802.1p-Based Prioritization
  • Layer 3-Based (DSCP) Prioritization
  • Rate Limit
  • Voice VLAN

IPv6 Support - De T1700 serie biedt uitgebreide IPv6-functies, inclusief IPv6 management, Static Routing, ACL en QoS2, overgang naar een IPv6-based en beschermt de waarde van de investering.

Dual Image - Dual image firmware vermindert downtime wanneer de firmware wordt bijgewerkt. Het back-upbeeld wordt ook geactiveerd als er een fout optreedt op de actieve afbeelding. 

Bezoek de website van de fabrikant voor meer informatie.

Specificaties

Snelheid 10 Gigabit
Aantal ethernet poorten 12
Aantal PoE poorten Geen
Manageable Ja
Garantie 99 jaar
EAN Code 6935364094768

Hebt u een fout in de specificaties ontdekt? Meld het ons hier.

HARDWARE
Standaarden en protocollen IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3 an,
IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Interface 12 100/1000/10GBase-T RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 10G SFP+ Slots
Netwerkmedia 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
10GBase-T: UTP CAT 5e, 6 (Maximum 55m) or above cable (Maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
10GBASE-LR
10GBASE-SR
Ventilator Aantal Two Smart Fans
Uitgangsvermogen 100-240V, 50/60Hz
Afmetingen ( B x D x H ) 17.3 * 8.7 * 1.73 in. (440 * 220 * 44 mm)
Max Power Consumption 76.58W
PRESTATIE
Schakelvermogen Up to 320Gbps
Packet Forwarding Tarief Up to 238.1Mpps for a standalone switch
MAC Address Table 16K
Packet Buffer Geheugen 2MB
Jumbo Frame 9KB
Aantal Statische Routes 32 IPv4
Aantal IP Interfaces 16
SOFTWARE
Kwaliteit van de Dienst (QoS) Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 8 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
IPv6 QoS*
Voice VLAN
L2 and L2+ Kenmerken Static Routing
DHCP Relay*
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loopback detection
802.3x Flow Control
LLDP, LLDP-MED*
VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
MAC/Protocol-based VLAN
Private VLAN
LijstToegangsbeheer L2?L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports
IPv6 ACL*
Veiligheid AAA*
Port Security
DHCP Snooping
IP-MAC-Port Binding
ARP Inspection
802.1x and Radius Authentication
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Dos Defend
IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 Toepassingen DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet (v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
Management Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Dual Image
OVERIGE
Certificatie CE, FCC, RoHS
Pakketinhoud T1700X-16TS
Power Cord
Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet
Systeemvereisten Microsoft® Windows® XP, Vista™ or Windows 7,
Windows 8/8.1, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Omgeving Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F);
Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
Operating Humidity: 10%~90%RH non-condensing
Storage Humidity: 5%~90%RH non-condensing

Hebt u een fout in de specificaties ontdekt? Meld het ons hier.

Live Chat
Offline.