Mobile-Harddisk.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. Akkoord
€ 144,99
€ 119,83 excl. 21% BTW

TP-LINK JetStream 8-Port Gigabit Smart PoE+ Switch T1500G-10MPS

leverbaar op bestelling | neem contact op voor meer informatie
  • 8 x 802.3af/at compatibele PoE+ poorten
  • 2 x 100/1000Mbps SFP slots

Productomschrijving T1500G-10MPS

De TP-Link JetStream Gigabit Smart Switch T1500G-10MPS heeft 8 gigabit RJ45 poorten en 2 SFP slots, alle RJ45 Ports ondersteunen de 802.3af/at (PoE+) standaard met een totale PoE stroomtoevoer tot 116W en handige PoE power management functies. De switch biedt high performance statische routing, QoS op bedrijfsniveau, geavanceerde beveiligingsstrategieën en rijke layer 2-beheersattributen.

TP-Link’s JetStream Gigabit Smart Switch T1500G-10MPS is speciaal ontworpen voor kleine en middelgrote bedrijfsnetwerken die efficiënt netwerkbeheer vereisen. De T1500G-10MPS beschikt over een uitgebreide set functies, zoalsLink Aggregation Group, 802.1Q VLAN, Access Control Lists (ACL), Quality of Service (QoS L2 to L4), Storm Control en IGMP Snooping om een kleine of middelgrote onderneming te voorzien van een netwerk dat gericht is op groei, waarbij prestaties en betrouwbaarheid worden gewaarborgd. De makkelijk te gebruiken web management interface zorgt voor snellere setup en configuratie met minder downtime, de ideale oplossing voor het bedrijfsnetwerk.

  • 8 x 802.3af/at compliant PoE+ poorten
  • Totale PoE stroomtoevoer tot 116W
  • Gigabit Ethernet verbindingen op alle poorten zorgen voor volledige snelheid van dataoverdracht
  • Geavanceerde beveiligingsfuncties: IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm Control, DHCP Snooping, 802.1X, en Radius Authentication
  • L2/L3/L4 QoS en IGMP snooping optimaliseert stem- en video-applicaties
  • WEB/CLI managed modes, SNMP, RMON bieden veelzijdig management beleid
  • Dual Firmware Image verhoogt de betrouwbaarheid en de up-time van het netwerk

Bezoek de website van de fabrikant voor meer informatie.

Specificaties

Snelheid Gigabit
Aantal ethernet poorten 8
Aantal PoE poorten 8
Manageable Ja
Pakketinhoud T1500G-10Mps
Stroomdraad
Installatie gids
Resource CD
Rackmount Kit
Rubberen voetjes
Garantie 99 jaar
EAN Code 6935364098858

Hebt u een fout in de specificaties ontdekt? Meld het ons hier.

HARDWARE
Standaarden en protocollen IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Interface 8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports, all supporting PoE+
2 100/1000Mbps SFP Slots
(Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX)
Netwerkmedia 10BASE-T: UTP/STP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP/STP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
100Base-FX: MMF SFP Module
1000BASE-X: MMF, SMF
Ventilator Aantal 1
Uitgangsvermogen 100-240V, 50/60Hz
Energieverbruik Maximum (PoE on): 136.6W (220V/50Hz)
Maximum (PoE off): 20.6W (220V/50Hz)
PoE+ Poorten (RJ45) Standard: 802.3at/af compliant
PoE+ Ports: 8 Ports
Power Supply: 116W
Afmetingen ( B x D x H ) 11.6 x 7.1 x 1.7 in. (294 x 180 x 44 mm)
PRESTATIE
Schakelvermogen 20Gbps
Packet Forwarding Tarief 14.9Mpps
MAC Address Table 8K
Packet Buffer Geheugen 512KB
Jumbo Frame 9KB
SOFTWARE
Kwaliteit van de Dienst (QoS) 802.1p CoS/DSCP priority
4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2-Functionaliteit IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups, containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
LLDP, LLDP-MED
VLAN Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
LijstToegangsbeheer L2?L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports
Veiligheid Port Security
DHCP Snooping
IP-MAC-Port Binding
ARP Inspection
802.1x and Radius Authentication
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Dos Defend
Management Web-based GUI
Command Line Interface(CLI) through telnet
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Dual Image
OVERIG
Certificatie CE, FCC, RoHS
Pakketinhoud T1500G-10MPS
Power Cord
Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet
Systeemvereisten Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Omgeving Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F);
Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Hebt u een fout in de specificaties ontdekt? Meld het ons hier.

Live Chat
Offline.