Mobile-Harddisk.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. Akkoord
€ 120,57
€ 99,64 excl. 21% BTW

Intel Ethernet SFP+ SR Optics E10GSFPSR

op voorraad (1 stuk) | voor 18:00 besteld = vandaag verzonden*
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s
  • Soort aansluiting: SFP+, SFP

Productomschrijving E10GSFPSR

Intel Ethernet SFP + SR Optics:

Intel's familie van Intel® Ethernet X520 serveradapters met SFP + -connectiviteit zijn de meest flexibele en schaalbare Ethernet-adapters voor de veeleisende datacenteromgevingen van vandaag. De escalerende implementaties van servers met multi-coreprocessors en veeleisende applicaties zoals High Performance Computing (HPC), databaseclusters en video-on-demand zijn de soorten applicaties die de behoefte aan 10 Gigabit-verbindingen aansturen. Klanten hebben flexibele en schaalbare I / O-oplossingen nodig om te voldoen aan de strenge vereisten voor het uitvoeren van bedrijfskritieke applicaties in gevirtualiseerde en uniforme opslagomgevingen.

Aangedreven door Intel's derde generatie 10 GbE-netwerkcontroller, de Intel® Ethernet 82599 10 Gigabit Ethernet-controller, beantwoordt de X520-serveradapterfamilie aan de veeleisende behoeften van het datacenter van de volgende generatie door ongeëvenaarde functies voor virtualisatie, flexibiliteit voor LAN- en SAN-netwerken te bieden en bewezen betrouwbare prestaties.

Om maximale flexibiliteit te garanderen, ondersteunt Intel de mogelijkheid om elke combinatie van optische SFP + -modules, koperen kabels of 1000BASE-T SFP-modules op de Intel Ethernet X520-adapters te combineren. Klanten kunnen bijvoorbeeld de optische modules die op de adapter zijn geïnstalleerd verwijderen en vervangen door een Intel® Ethernet SFP + Optic, een SFP + Direct Attach-koperen kabel of een 1000BASE-T SFP-module. Intel® Ethernet SFP + optica zijn beschikbaar in zowel korte afstand (SR) 850 nm als lange afstand (LR) 1310 nm opties.

Specificaties

Soort accessoire Adapter: Ethernet
Garantie 2 jaar
EAN Code 0675901013482

Hebt u een fout in de specificaties ontdekt? Meld het ons hier.

Prestatie
Maximale gegevensoverdrachtssnelheid 10000 Mbit/s
Interface type SFP +
Vezel optische connector LC
SFP-zendontvanger standaard SR
Maximale overdrachtsafstand 300 m
Golflengte 850 nm
Kenmerken
Productkleur aluminium
RoHS-conformiteit Ja
ARK ID 50680
Power
Stroomverbruik (standaard) 1 W
Operationele omstandigheden
Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 70C

Hebt u een fout in de specificaties ontdekt? Meld het ons hier.

Live Chat
Offline.