Mobile-Harddisk.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. Akkoord
€ 115,34
€ 95,32 excl. 21% BTW

Netgear ProSafe AGM731F

op voorraad (3 stuks) | vandaag besteld = morgen verzonden
  • 1 x LC 1000Base-SX LAN
  • Transceivermodule

Productomschrijving AGM731F

NETGEAR ProSafe AGM731F - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 1 Gbps
De ProSafe® GBIC Module is een LC duplex connector en voldoet aan SFP GBIC standaard voor gebruik met een SFP GBIC compatibele slot.

  • Voegt glasvezel verbinding toe aan de GSM7324 (Switch)
  • Voldoet aan SFP GBIC standaard voor gebruik met een SFP GBIC compliant slot 1000BASE-SX-connectiviteit

Bezoek de website van de fabrikant voor meer informatie.

Specificaties

Soort accessoire Transceivermodule
EAN Code 0606449029734

Hebt u een fout in de specificaties ontdekt? Meld het ons hier.

Algemeen
Type apparaat SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model Insteekmodule
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Bekabelingstype 1000Base-SX
Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
Gegevensoverdrachtsnelheid 1 Gbps
Voorzieningen Full-duplexcapaciteit
Conformiteitsnormen IEEE 802.3z
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode
Uitwisselbare slots 1 x SFP (mini-GBIC)
Diversen
Conformiteitsnormen UL 1950
Afmetingen & gewicht
Breedte 1.3 cm
Diepte 6.5 cm
Hoogte 0.9 cm
Gewicht 50 g
Omgevingsparameters
Min. gebruikstemperatuur 0 °C
Max. gebruikstemperatuur 40 °C
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik 10 - 90%

Hebt u een fout in de specificaties ontdekt? Meld het ons hier.

Live Chat
Offline.