Mobile-Harddisk.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. Akkoord
€ 25,–
€ 20,66 excl. 21% BTW

TP-LINK TL-SM311LM SFP mini-GBIC Module

op voorraad bij leverancier (25+ stuks) | vandaag besteld = morgen bij ons verwacht

Productomschrijving TL-SM311LM

TL-SM311LM MiniGBIC Module
De TL-SM311 Fiber Module Cards serie is geïntroduceerd om de overdrachtsafstand te vergroten, verbonden met onze beheerde web smart switches. Zij kunnen de afstand tot enkele kilometers, zelfs tientallen kilometers uitbreiden, ze voldoen in de regel aan de afstandsvereisten van LAN. De gebruiker kan kiezen of en welke fiber modules hij wil gebruiken, al naargelang de vraag, om de kosten te drukken.
  • Ondersteuning van full-duplex
  • Plug-and-Play
  • ondersteunt Pull-or-Plug met voeding op de switches
  • Voeding: interne voeding van switches
  • Geschikte switches: T3700G-28TQ, TL-SG5412F/TL-SG5428, TL-SL5428E,TL-SG3210/TL-SG3216/TL-SG3424/TL-SG3424P,TL-SL3428/TL-SL3452, TL-SG2210P/TL-SG2216/TL-SG2424/TL-SG2424P/TL-SG2452, TL-SL2210/TL-SL2218/TL-SL2428/TL-SL2452 en MC220L

Bezoek de website van de fabrikant voor meer informatie.

Specificaties

Soort MiniGBIC Module
Garantie 2 jaar
EAN Code 6935364030209

Hebt u een fout in de specificaties ontdekt? Meld het ons hier.

Standaarden en protocollen IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Golflengte 850nm
Voeding 3.3V
Veiligheid en emissies FCC, CE
Kabel Multi-mode Fiber
Vezeltype 50/125µm or 62.5/125µm Multi-mode
Maximale Kabellengte 550m
Data Rate 1.25Gbps
Port Type LC/UPC
Omgeving Operating Temperature: 0°C~70°C (32°F~158°F)
Storage Temperature: -40°C~80°C (-40°F~176°F)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Hebt u een fout in de specificaties ontdekt? Meld het ons hier.

Live Chat
Offline.