Mobile-Harddisk.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. Akkoord
€ 419,–
€ 346,28 excl. 21% BTW

TP-LINK JetStream T1600G-52PS 48-Port Gigabit Smart PoE+ Switch met 4 SFP Slots

op voorraad bij leverancier (2 stuks) | vandaag besteld = maandag bij ons verwacht
  • 48-Port Gigabit Smart PoE+ Switch
  • 48 x 802.3at/af-compliant PoE+ ports
  • 4 x SFP Slots

Productomschrijving T1600G-52PS

JetStream 48-Port Gigabit Smart PoE+ Switch with 4 SFP Slots
T1600G-52PS (TL-SG2452P)

  • Ondersteunt 48 802.3at/af-compliant PoE+ poorten met totale power supply van 384W
  • L2+ Feature——Static Routing, helpt intern verkeer voor een efficiënter gebruik van netwerkbronnen
  • IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X en Radius Authentication bieden robuuste beveiligingsstrategieën
  • L2/L3/L4 QoS en IGMP snooping optimaliseren spraak- en video-toepassingen
  • IPv6 support with dual IPv4/IPv6 stack, MLD snooping, IPv6 neighbor discovery
  • WEB/CLI managed modes, SNMP, RMON en Dual Image voor verschillende management functies

Wat doet dit product
De T1600G-52PS heeft 48 10/100/1000Mbps RJ45 poorten welke 802.3at/af-compliant PoE ondersteunen, met een totale PoE voeding tot 384W, krachtig en flexibel genoeg voor gebruikers om draadloze toegangspunten en IP-gebaseerde netwerkbewakingscamera's in te zetten. De switch is ook voorzien van 4 Gigabit SFP slots, voor het flexibel uitbreiden van het netwerk. De T1600G-52PS levert hoge prestaties, krachtige L2 en L2+ functies, zoals statische routing, enterprise-level QoS, en handige security strategieën.

Static Routing helpt het interne verkeer te begeleiden voor een efficiënter gebruik van netwerkbronnen. De Storm Control functie beschermt tegen Broadcast, Multicast en Unknown unicast Storm. 802.1X en Radius Authentication maakt netwerk-client worden geverifieerd door middel van externe Radius Servers. Quality of Service (QoS, L2 tot L4) biedt verbeterde traffic management mogelijkheden om data vloeiender en sneller te verplaatsen. De easy-to-use web management interface, SNMP, RMON en Dual Image voor een snellere installatie en configuratie met minder downtime. Met al deze geavanceerde functies is de JetStream Gigabit Smart PoE+ Switch T1600G-52PS een ideale keuze voor projecten of business netwerken die PoE-functie nodig hebben.

Bezoek de website van de fabrikant voor meer informatie.

Specificaties

Snelheid Gigabit
Aantal ethernet poorten 48
Aantal PoE poorten 48
Manageable Ja
Pakketinhoud T1600G-52PS
Stroomkabel
Installatie gids
Resource CD
Rackmount Kit
Rubberen voetjes
Garantie 99 jaar
EAN Code 6935364093532

Hebt u een fout in de specificaties ontdekt? Meld het ons hier.

HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x
Interfaces 48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Gigabit SFP Slots
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity 3
Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz
Power Consumption Maximum (PoE on): 470.4W (220V/50Hz)
Maximum (PoE off): 46.5W (220V/50Hz)
PoE+ Ports(RJ45) Standard: 802.3at/af compliant
PoE+ Ports: 48 Ports
Power Supply: 384W
Dimensions ( W x D x H ) 17.3 x 13 x 1.73 in. (440 x 330 x 44 mm)
PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane 104Gbps
Packet Forwarding Rate 77.4Mpps
MAC Address Table 16K
Jumbo Frame 9KB
SOFTWARE FEATURES
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 8 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 and L2+ Features Static Routing
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
LLDP, LLDP-MED
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loopback detection
802.3x Flow Control
VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
MAC/Protocol-based VLAN
Access Control List L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports
Security Port Security
IP-MAC-Port Binding
ARP Inspection
DHCP Snooping
802.1x and Radius Authentication
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 Applications DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet(v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
Management Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Dual Image
OTHERS
Certification CE, FCC, RoHS
Package Contents T1600G-52PS
Power Cord
Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet
System Requirements Microsoft® Windows® XP, Vista™ or Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Environment Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Hebt u een fout in de specificaties ontdekt? Meld het ons hier.

Live Chat
Offline.