Mobile-Harddisk.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. Akkoord
€ 282,–
€ 233,06 excl. 21% BTW

TP-LINK JetStream T1600G-52TS 48-Port Gigabit Smart Switch met 4 SFP Slots

op voorraad (1 stuk) | vandaag besteld = maandag verzonden
  • 48-Port Gigabit Smart Switch
  • Gigabit Ethernet-verbindingen op alle poorten
  • 4 SFP Slots

Productomschrijving T1600G-52TS

JetStream gigabit smart switch met 48 poorten en 4 SFP-sleuven
T1600G-52TS (TL-SG2452)
  • Gigabit ethernet verbindingen via alle poorten voor datatransmissie met hoge snelheid
  • L2+ functie - Static Routing - helpt bij routering van intern verkeer, voor efficiënter gebruik van netwerkbronnen
  • Geïntegreerde beveiligingsstrategie met o.a. 802.1Q VLAN, Port Security en Storm Control, helpt uw LAN-omgeving te beschermen
  • L2/L3/L4 QoS en IGMP Snooping voor optimale spraak- en videotoepassingen
  • IPv6 ondersteuning met dubbele IPv4/IPv6 stack, MLD snooping, IPv6 Neighbor Discovery
  • WEB/CLI managed modi, SNMP, RMON en Dual Image bieden uitgebreide beheerfuncties

Overzicht
TP-LINK JetStream Gigabit Smart Switch T1600G-52TS is een kosten-effectieve productoplossing voor kleine en middelgrote bedrijven welke hoge prestaties en krachtige L2 en L2+ functies levert zoals static routing, enterprise-level QoS en bruikbare security strategieën. Uitgerust met 48 gigabit RJ45-poorten en 4 SFP-sleuven, ondersteunt de T1600G-52TS meerdere handige functies. Static Routing helpt het interne verkeer te begeleiden voor een efficiënter gebruik van netwerkbronnen. De Storm Control feature beschermt tegen Broadcast, Multicast en Unknown unicast Storm. Quality of Service (QoS, L2 to L4) biedt verbeterde traffic management mogelijkheden om data vloeiender en sneller te verplaatsen. De eenvoudig te gebruiken web management interfaces, SNMP, RMON en Dual Image, zorgen voor een snellere installatie en configuratie met minder downtime. Voor werkgroepen en afdelingen die kostenbesparende L2/L2+ switch en gigabit geschiktheid is de TP-LINK JetStream Gigabit Smart Switch T1600G-52TS de ideale geavanceerde oplossing.

Bezoek de website van de fabrikant voor meer informatie.

Specificaties

Snelheid Gigabit
Aantal ethernet poorten 48
Aantal PoE poorten Geen
Manageable Ja
Pakketinhoud T1600G-52TS
Netkabel
Installatie-instructies
CD met hulpprogramma's e.d.
Rack-montageset
Rubber voetjes
Garantie 99 jaar
EAN Code 6935364091996

Hebt u een fout in de specificaties ontdekt? Meld het ons hier.

FUNCTIONALITEIT VAN DE HARDWARE
Interfaces 48 x 10/100/1000 Mbps RJ45 aansluitingen
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Gigabit SFP-sleuven
Standaarden en protocollen IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,
IEEE802.3z,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,
IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1p
Interface 48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Gigabit SFP Slots
Netwerkmedia 10BASE-T: UTP categorie 3, 4, 5 kabel (max. 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP categorie 5, 5e of hoger kabel (max. 100 m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Ventilator Aantal geen fan
Afmetingen (BxDxH) 440 x 220 x 44 mm
Energieverbruik Max.: 23,8 W (220 V / 50 Hz)
Uitgangsvermogen 100~240 VAC, 50/60 Hz
PRESTATIE
Bandbreedte/Backplane 104 Gbps
MAC Address Table 16k
Packet Buffer Geheugen 77,4 Mpps
Jumbo Frame 9216 Bytes
FUNCTIONALITEIT VAN DE SOFTWARE
Kwaliteit van de Dienst (QoS) Ondersteunt 802.1p CoS/DSCP prioriteit
Ondersteunt 4 prioriteit wachtrijen
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow-based Rate Limiting
VLAN 802.1Q tag VLAN
LijstToegangsbeheer L2~L4 package filtering gebaseerd op bron en bestemming MAC-adres, IP-adres, TCP/UDP poorten
Veiligheid SSH v1/v2
SSL v3/TLS v1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
802.1x and Radius Authentication*
IP-MAC-Port Binding*
ARP Inspection*
Dos Defend*
*These features will be available in the latest firmware.
Management Web-based GUI
SNMP v1/v2c/v3, compatibel met publieke MIB's en TP-LINK private MIB's
RMON (1, 2, 3, 9 groepen)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware upgrade: Web
Systeem diagnose: VCT
SYSLOG en Public MIB's
Dual Imag
IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 Neighbor Discovery (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) versie 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 Toepassingen DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet(v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
L2 and L2+ Kenmerken Static Routing
IGMP Snooping V1/V2/V3
LAG (max. 6 aggregatie groepen, met 4 poorten per groep)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
Port Isolation
OVERIGE
Certificatie CE, FCC, RoHS
Pakketinhoud T1600G-52TS
Netkabel
Installatie-instructies
CD met hulpprogramma's e.d.
Rack-montageset
Rubber voetjes
Systeemvereisten Microsoft® Windows® XP, Vista™ or Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Omgeving Gebruikstemperatuur: 0℃~40℃
Bewaartemperatuur: -40℃~70℃
Luchtvochtigheid gebruik: 10%~90% niet-condenserend
Luchtvochtigheid bewaren: 5%~90%, niet-condenserend

Hebt u een fout in de specificaties ontdekt? Meld het ons hier.

Live Chat
Offline.