Mobile-Harddisk.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. Akkoord
€ 158,99
€ 131,40 excl. 21% BTW

TP-LINK JetStream T2600G-28TS 24-Port Gigabit L2 Managed Switch met 4 SFP Slots

op voorraad (3 stuks) | voor 18:00 besteld = vandaag verzonden*
  • 24-Port Gigabit L2 Managed Switch
  • Gigabit Ethernet-verbindingen op alle poorten
  • 4 SFP Slots

Productomschrijving T2600G-28TS

JetStream 24-Port Gigabit L2 Managed Switch with 4 SFP Slots
T2600G-28TS (TL-SG3424)

  • Gigabit Ethernet-verbindingen op alle poorten bieden volledige snelheid van data-overdracht
  • L2+ feature——Static Routing, begeleidt intern verkeer voor een efficiënter gebruik van netwerkbronnen
  • IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X Authentication en Radius bieden robuuste beveiligingsstrategieënL2/L3/L4 QoS and IGMP snooping optimize voice and video application
  • IPv6 support met dual IPv4/IPv6 stack, MLD snooping, IPv6 neighbor discovery
  • Web, CLI (Console Port, Telnet, SSH), SNMP, RMON en Dual Image bieden verschillende beheers mogelijkheden

Overzicht
TP-LINK JetStream Gigabit L2 managed switch T2600G-28TS biedt 24 10/100/1000Mbps ports en 4 Gigabit SFP Slots. De switch biedt hoge prestaties, krachtige L2 en  L2+ functies zoals static routing, enterprise-level QoS en andere geavanceerde beveiligingsstrategieën. De IP-MAC-Port Binding en Access Control List (ACL) functies beschermt tegen broadcast storm, ARP en Denial-of-Service (DoS) attacks, etc. Quality of Service (QoS, L2 to L4) biedt verbeterde traffic management mogelijkheden om data vloeiender en sneller te verplaatsen. De eenvoudig te gebruiken web management interfaces, SNMP, RMON en Dual Image, zorgen voor een snellere installatie en configuratie met minder downtime. Voor werkgroepen en afdelingen die kostenbesparende L2/L2+ switch en gigabit geschiktheid is de TP-LINK JetStream 24-Port Gigabit L2 managed Switch T2600G-28TS de ideale netwerkoplossing. 

Bezoek de website van de fabrikant voor meer informatie.

Specificaties

Snelheid Gigabit
Aantal ethernet poorten 24
Aantal PoE poorten Geen
Manageable Ja
Pakketinhoud Switch
Stroomkabel
Installatie gids
Resource CD
Rackmount Kit
Rubberen voetjes
Garantie 99 jaar
EAN Code 6935364092498

Hebt u een fout in de specificaties ontdekt? Meld het ons hier.

HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Interfaces 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 1000Mbps SFP Slots
1 RJ45 Console Port
1 Micro-USB Console Port
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity Fanless
Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz
Dimensions (W X D X H) 17.32 * 8.7 * 1.73 in. (440 * 220 * 44 mm)
Power Consumption Maximum: 19.15W (220V/50Hz)
PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane 56Gbps
Packet Forwarding Rate 41.67Mpps
MAC Address Table 16k
Jumbo Frame 9216 Bytes
SOFTWARE FEATURES
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 8 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loopback detection
802.3x Flow Control
L2PT*
VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
802.1Q/ MAC/Protocol-based/Private VLAN
GARP/GVRP
Access Control List L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address,
IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
Security IP-MAC-Port Binding
AAA*
802.1x and Radius Authentication
DoS Defend
Dynamic ARP Inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 ACL*
DHCPv6 Snooping*
IPv6 Interface*
IPv6 Applications DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6 
Telnet(v6) 
IPv6 SNMP 
IPv6 SSH 
IPv6 SSL 
Http/Https 
IPv6 TFTP
IPv6 ACL*
IPv6 Interface*
IPv6 Routing*
DHCPv6 Relay*
DHCPv6 Snooping*
Management Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
sFlow*
PPPoE Circuit ID*
DHCP Relay*
DHCP Server*
DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82 
Dual Image
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Password Recovery*
OTHERS
Certification CE, FCC, RoHS
Package Contents Switch
Power Cord
Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet
System Requirements Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Environment Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Hebt u een fout in de specificaties ontdekt? Meld het ons hier.