Mobile-Harddisk.nl uses cookies. Click here for more information. Accept

Displaying 21 to 40 (of 47 reviews)
  • Helpmij.nl, Wednesday 5 July 2017

    Geen opmerkingen.

  • Chaw-MIng, Sunday 2 July 2017

    Beste produkt, energiezuinig en stil.

  • Maarten, Monday 15 May 2017

    Geen opmerkingen.

  • Rene, Wednesday 26 April 2017

    Geen opmerkingen.

  • Etienne, Thursday 23 February 2017

    Geen opmerkingen.

  • Gab, Tuesday 14 February 2017

    Ik had twee schijven voor mijn NAS besteld; uitgekomen bij Mobile-Harddisk wegens gunstige prijsstelling en heldere presentatie op de site. Besteld, en diezelfde dag nog bericht dat ze al verzonden waren. Echt klasse! Schijven geplaatst en de NAS deed zijn werk. Fluitje van een cent.

  • L.H., Monday 13 February 2017

    Had nieuwe disk nodig, mijn 2TB gaf problemen.

  • Arno, Thursday 9 February 2017

    Geen opmerkingen.

  • Etienne, Thursday 9 February 2017

    Geen opmerkingen.

  • I.W., Monday 16 January 2017

    Als spare aangeschafte voor slechter wordende disk in NAS. T.a.v product zelf toch wat teleurgesteld dat er inmiddels 2 disken binnen garantie termijn door NAS aangegeven als onvoldoende (lees bad sectors) naar voren gekomen zijn.

  • Rob, Wednesday 11 January 2017

    Geen opmerkingen.

  • Helpmij.nl, Monday 2 January 2017

    Geen opmerkingen.

  • Martijn, Tuesday 27 December 2016

    Snelle levering, goeie prijs, juiste product

  • Cor, Friday 9 December 2016

    Op advies van Mobile-Harddisk laten plaatsen.

  • Octaaf, Friday 5 August 2016

    Zeer vlotte en snelle levering

  • luc, Sunday 19 June 2016

    snele levering en goede prijs

  • Donald, Monday 23 May 2016

    Goede verzending, snel geleverd en goed ingepakt. De Hdd is in orde en draai nu 3 dagen in een Qnap TS-253A, geen problemen tot nu toe.

  • Ralph, Sunday 1 May 2016

    Extra harddiskje voor de NAS besteld, ging prima. Snel geleverd, goed verpakt, en precies de goede.

  • Jan, Monday 22 June 2015

    Vlotte levering.

  • Patrick, Sunday 15 March 2015

    super service, vriendelijk en hulpvaardig geholpen na het crashen van een hardeschijf

Displaying 21 to 40 (of 47 reviews)
Live Chat
Offline.