Mobile-Harddisk.nl uses cookies. Click here for more information. Accept

Displaying 1 to 20 (of 50 reviews)
  • Willem, Monday 22 July 2019

    Helaas was 1 van de 3 4TB Wd Reds uitgevallen.
    Ondanks dat het garantietermijn van 3 jaar was verstreken heeft Mobile-harddisk mij prima geholpen om dit uiteindelijk kosteloos te vervangen.
    Ben erg onder de indruk over de after care, dank heren!

  • Marc, Sunday 1 December 2019

    Geen opmerkingen.

  • Frans, Sunday 24 November 2019

    Geen opmerkingen.

  • Paul, Thursday 22 August 2019

    Geen opmerkingen.

  • Hans, Wednesday 31 July 2019

    Geen opmerkingen.

  • P.E.M., Wednesday 26 June 2019

    Geen opmerkingen.

  • Chris, Sunday 9 June 2019

    Prima NAS schijf

  • Harry, Wednesday 1 May 2019

    Geen opmerkingen.

  • Canguru, Friday 1 March 2019

    Geweldig!

  • Fred, Sunday 24 February 2019

    Zijn niet de snelste schijven maar toch een van de betere.
    Ook de prijs is oke bij Mobile Harddisk en we blijven op zoek naar de goedkoopste voor het zelfde product :-)

  • Anoniem, Sunday 17 February 2019

    Geen opmerkingen.

  • Glenn, Wednesday 30 January 2019

    Geen opmerkingen.

  • Pieter, Tuesday 15 January 2019

    Vervanging kapotte schijven nas. Schijven werken zonder problemen.

  • Anoniem, Monday 14 January 2019

    is voor een nas en vorige HD waren ook WD waarvan ik zeer tevreden over ben, dus waarom dan deze niet? kiezen

  • Jan, Sunday 13 January 2019

    Geen opmerkingen.

  • P., Tuesday 4 December 2018

    Doet het

  • Hans, Sunday 4 November 2018

    Goede garantie voorwaarden

  • Rienk, Wednesday 31 October 2018

    Inmiddels drie van deze schijven in mijn NAS en werken zonder problemen

  • John, Thursday 25 October 2018

    2x 4 TB NAS HDD besteld, en de volgende dag in huis. De HDD waren zeer goed verpakt.

  • Hans, Wednesday 5 September 2018

    Geen opmerkingen.

Displaying 1 to 20 (of 50 reviews)
Live Chat
Offline.