Mobile-Harddisk.nl uses cookies. Click here for more information. Accept

Displaying 1 to 13 (of 13 reviews)
  • Kristof, Thursday 5 April 2018

    Deze schijf gekocht nadat de vorige de geest had gegeven na 3 jaar intensief gebruik. Gebruik in WD my Book Duo in raid 1.

  • Rob, Wednesday 14 March 2018

    Gekozen op basis van eerdere ervaringen met Western Digital NAS drives, in de vorige NAS (5x2TB) hebben ze ruim 6 jaar non-stop foutloos gedraaid.

  • Mark, Tuesday 13 February 2018

    WD red voor NAS. Tot nu goede ervaringen met WD. Hopelijk blijft dit zo met deze drive.

  • Dave, Sunday 11 February 2018

    Works as it says

  • Arjan, Sunday 24 December 2017

    Hij draait in een nas en doet het prima.

  • Martien, Tuesday 19 December 2017

    Degelijk produkt voor een redelijke prijs.

  • Erik, Tuesday 17 October 2017

    werkt uitstekend in mijn NAS. Ook goed keus voor backup

  • Artur, Tuesday 8 August 2017

    Geen opmerkingen.

  • NMK, Thursday 27 April 2017

    Werkt prima, snel in combinatie met een Synology. Geen last van geluidshinder.

  • R., Saturday 15 April 2017

    Geen opmerkingen.

  • Lex, Sunday 26 February 2017

    Functioneert zoals het hoort. We zullen wel zien hoe lang. Ik heb er een goed gevoel bij.

  • Rene, Tuesday 14 February 2017

    Snelle, betaalbare en stille schijf, ideaal voor in de NAS.

  • r, Monday 5 September 2016

    goed spul en keurig op tijd geleverd. even voor af met support gebeld: ben netjes geholpen. Ik zou volgende keer weer bestellen. Scherpe prijs!

Displaying 1 to 13 (of 13 reviews)
Live Chat
Offline.